Pon - Pt: 09:00 - 17:00
62 501 79 00 - sklep / 62 501 79 05 - serwis
ul. Legionów 41, 62-800 Kalisz
O firmie

Codziennie doradzamy klientom i znajdujemy dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. Enter działa na rynku od 2001 roku. Początkowo była to niewielka działalność zatrudniająca 3 osoby. Wówczas zajmowaliśmy się sprzedażą sprzętu komputerowego.  Obecnie jesteśmy spółką z o.o. co daje nam większe możliwości rozwoju i umożliwia lepsze świadczenie usług.
Zatrudniamy 12 specjalistów, a na naszą ofertę składa się:
Od początku zależy nam na tym, aby klienci otrzymywali dokładnie tego, czego potrzebują. Dlatego bardzo ważne jest dla nas doradztwo. Przed zakupem rozmawiamy z klientem, pytamy o jego zapotrzebowanie i wybieramy najlepszy możliwy sprzęt.
Bardzo ważna jest dla nas także wygoda klienta. Dlatego na miejscu u klientów zajmujemy się naprawą, montażem, diagnostyką oraz konserwacją sprzętu.
Codziennie pomagamy klientom indywidualnym i firmom przez 18 lat

SERWIS

Dzięki jasnym procedurom naprawczym komputery naprawiane są tak szybko, jak to możliwe. Klient otrzymuje także sms z informacją o naprawie.

OBSŁUGA FIRM

Klient biznesowy może liczyć na obsługę we własnej firmie. Na miejscu określamy, jakie czynności należy podjąć lub jaki dostarczyć sprzęt.

KASY FISKALNE

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych. W naszej ofercie znajdują się kasy aż 7 marek, których jesteśmy autoryzowanym serwisem.

NOTEBOOK

Lekkie komputery przenośne przydatne w pracy i domu. W ofercie także laptopy gamingowe.

KOMPUTERY

Komputery stacjonarne — także typu all-in-one, czy desktop mini. Składamy także na zamówienie dostosowane do indywidualnych wymagań graczy.

Na wszystkie naprawy laptopów
i komputerów udzielamy gwarancji!
Wykwalifikowani specjaliści
Tysiące zadowolonych klientów
18 lat doświadczenia

OPINIE KLIENTÓW

Ocena 5/5
Możliwość negocjacji cen, fachowa rzetelna i słowna obsługa, atrakcyjne ceny, krótkie czasy realizacji zamówień. Nic dodać nic ująć.

Damian www.google.pl

Ocena 5/5
Bardzo fajny sklep, każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo przyjemna obsługa, możliwość złożenia komputera od podstaw w szybkim tempie ogólnie bardzo polecam

Szymonwww.google.pl

Ocena 4/5
Szybka usługa, ceny w normie, przyjazna, profesjonalna obsługa. Warto docenić sms z informacją ze sprzęt gotowy wraz z podana kwotą do zapłaty, świetna opcja.

Łukaszwww.google.pl

Ocena 5/5
Bardzo dobra obsługa, chłopaki dobrze doradzą ze sprzętem. Dobry serwis.

Dawidwww.google.pl